×
SİPARİŞ HATTI 0(541) 854 07 34
MENÜ Hemen Ara!

Lokma Arabası

Türk mutfağının geleneksel bir lezzeti olan lokma tatlısı, görenler için farklı bir maneviyat duygusu oluşturur.
Lokma arabası önünde sıraya girmek, dakikalarca beklemek ve sonunda o eşsiz lezzeti yürürken yemek, Türk insanının vazgeçilmez alışkanlıklarından biridir.

Lokma araçlarımızı gören herkes, bir kişinin hayrına lokma dağıttığını anlar. Sizlerde insanların yüzlerinde mutlu gülümsemeye şahit olmak ve hayır dualarını almak isterseniz, o halde hiç zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek En İyi Lokmacı elinden dökülen lokmalar sayesinde niyetinizi de en iyi şekilde gerçekleştirme fırsatına erişebilirsiniz.

Firmamız profesyonel personelleriyle lokmaları el değmeden son sistem makinelerde yoğrulur ve hijyen kurallarına dikkat edilerek kızartılıp, şerbetlenerek servis edilir.

Lokma Siparişi verdikten hemen sonra adınıza hazırlıklar yapılacak ve istediğiniz tarihte, istediğiniz adette lokma dökülerek halka açık alanda dağıtılacaktır. Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet veren bir kuruluş olduğumuzdan ötürü lezzetimize sonsuz güveniyor ve kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz.

Lokma, herhangi bir hayırsever tarafından bir sokak arasında ücretsiz olarak dağıtılabileceği gibi istendiğinde söz, sünnet, kına ve benzeri organizasyonlarda da ikram olarak sunulabilmektedir.

Yani kendi çevrenizde konuklarınıza hoş bir nostalji yaşatmak isterseniz, bunun en güzel yolu Lokma Arabası Kiralamak olacaktır. Özel kıyafet giyen personeller sizlerin misafirlerinize hizmet ederken, sizlerde sadece sohbet ederek konuklarınızla daha fazla alakadar olabileceksiniz.

Lokma Siparişleri, tabak ve çatal dahil şekilde fiyatlandırılmaktadır.


KURUMSAL

LOKMACI BLOG

Lokma Arabası

Türk mutfağının geleneksel bir lezzeti olan lokma tatlısı, görenler için farklı bir maneviyat duygusu oluşturur.
Lokma arab...

Devamını Oku ›

Lokmacı Fiyatları

İstanbul bölgesinde tahmin edeceğiniz gibi sayısız lokma firması vardır.
Bunlar arasında tarafınıza kaliteli hizmet sunacak firma sayıs...

Devamını Oku ›

Hayır Lokması Döktürme

Lokma, ortası delik halka ile küre şeklinde iki çeşitte yapılan geleneksel Türk tatlılarından biridir. Köken...

Devamını Oku ›

En İyi Lokmacı

Lokma arabaları genelde cami çıkışlarında görülür. Bunun nedeni ise kişilerin bir yakını vefat ettiğinde, cenaze namazı &cced...

Devamını Oku ›

Lokma Siparişi

Türk mutfağı kültüründe geleneksel bir lezzet olarak Osmanlı’dan günümüze kadar taşınmayı başaran Lokma, s...

Devamını Oku ›
KAPAT

Sizi Arayalım!

MESAJ GÖNDER ALO LOKMACI