×
SİPARİŞ HATTI 0(541) 854 07 34
MENÜ Hemen Ara!

Lokmacı Fiyatları

İstanbul bölgesinde tahmin edeceğiniz gibi sayısız lokma firması vardır.
Bunlar arasında tarafınıza kaliteli hizmet sunacak firma sayısı maalesef ki azınlıktadır.

Lokma, bildiğiniz gibi kökeni oldukça eskilere dayanan Türk tatlı çeşitlerinden biridir. Un, su, tuz ve maya ile birlikte yoğrulan hamur küre ya da ortası delik halka şekli verilir ve ardından kızgın yağda kızartılarak şerbet içine atılır. Sonrasında tek porsiyonluk tabak ve çatal eşliğinde kişilere sunulur. Tabi ki, lokmayı tadanların aldığı lezzetten memnun kalması için kuşkusuz lokma ustasının maharetli olması gerekir.

Mevlit mi yapmak istiyorsunuz? Konuklarınız için geceden hazırlık yapmak yerine bizleri arayarak semtinize Lokma Arabası talep edebilir ve sıcak lokma dağıtımı ile birlikte ekstra sunduğumuz ayran + pide ya da pilav üstü tavuk döner + ayran gibi menülerimizi değerlendirerek yorulmadan günü atlatabilirsiniz. Takdir edersiniz ki, yoğun kalabalık içerikli organizasyonlarda ev içinde hazırlık yapmak bir hayli zorlayıcıdır. Hazırlık tamamlandıktan sonra ise misafirlerinizle ilgilenecek enerjiniz kalmayacağı için çoğunlukla günün bitmesi dört gözle beklenmektedir. Bu şekilde işkence yaşamak yerine profesyonel Lokmacı hizmetine başvurabilir, sizler misafirlerinizle keyifle sohbet ederken bizler sizin adınıza gerekli ikramları servis edebiliriz. Sünnet, söz, kına, nişan ve cenaze gibi durumlarda sizlerin yükünü hafiflettiğimiz gibi hiç nedensiz hayır işlemek istediğinizde de hayrınıza vesile olmak isteriz. Yani bir sokak arasında sadece hayır duası almak niyetiyle lokma döktürmek isterseniz, firmamızın bu isteğinizi en iyi şekilde yerine getireceğini bilmelisiniz. Detaylar için bizlerle iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm sorulara ayrıntılı yanıt alabilirsiniz.


KURUMSAL

LOKMACI BLOG

Lokma Arabası

Türk mutfağının geleneksel bir lezzeti olan lokma tatlısı, görenler için farklı bir maneviyat duygusu oluşturur.
Lokma arab...

Devamını Oku ›

Lokmacı Fiyatları

İstanbul bölgesinde tahmin edeceğiniz gibi sayısız lokma firması vardır.
Bunlar arasında tarafınıza kaliteli hizmet sunacak firma sayıs...

Devamını Oku ›

Hayır Lokması Döktürme

Lokma, ortası delik halka ile küre şeklinde iki çeşitte yapılan geleneksel Türk tatlılarından biridir. Köken...

Devamını Oku ›

En İyi Lokmacı

Lokma arabaları genelde cami çıkışlarında görülür. Bunun nedeni ise kişilerin bir yakını vefat ettiğinde, cenaze namazı &cced...

Devamını Oku ›

Lokma Siparişi

Türk mutfağı kültüründe geleneksel bir lezzet olarak Osmanlı’dan günümüze kadar taşınmayı başaran Lokma, s...

Devamını Oku ›
KAPAT

Sizi Arayalım!

MESAJ GÖNDER ALO LOKMACI