×
SİPARİŞ HATTI 0(541) 854 07 34
MENÜ Hemen Ara!

Hayır Lokması Döktürme

Lokma, ortası delik halka ile küre şeklinde iki çeşitte yapılan geleneksel Türk tatlılarından biridir. Kökeni Osmanlı’ya kadar dayanan ve günümüzde halen sıklıkla yapılan tatlı, doğru ellerden döküldüğünde damaklarda enfes bir tat bırakmaktadır. Bakıldığında un, su, tuz ve maya ile yani toplamda 4 temel malzeme ile yapılan Lokma, sanıldığı kadar basit bir yapıma sahip değildir. Un ve yağın kalitesi, kişi sayısına göre hamur kıvamının tutturulması, şerbetin yoğunluğu gibi hususlar lezzetli bir lokma için önemli detaylardır. Dolayısıyla Hayır Lokması Döktürme hizmeti için bahsettiğimiz uzmanlıkta bir lokma tatmak ve tattırmak isterseniz, bu doğrultuda profesyonel lokma firmalarıyla irtibata geçmeniz gereklidir.

Bundan ötürü niyet ettiğiniz hayrın yerini bulması için Hayır Lokması döktürmek istiyorsanız, o halde tecrübe sahibi firmalardan bu konuda yardım almanız gerektiğini söylemek isteriz. Bizler uzun yıllardır bu sektörde başarılı işleriyle %100 memnuniyet elde etmiş bir kuruluş olarak, Sizler için En İyi Lokmacı olduğumuzun altınız çizeriz.

Bizlerle iletişime geçerek Lokmacı İstanbul arayışınıza son verebilirsiniz. Şimdiye dek belki bir kez belki de çok kez bir sokak arası ya da cadde kenarında Lokma Arabası ile karşılaşmışsınız. Ancak gerçek anlamda lokmanın tadını günümüzde çok az insanın bildiğini vurgulayarak, hem konuklarınız hem de hayır için dağıttığınız insanların bu lezzetti gerçek ellerden tatması için tercihinizi doğru yerlerden yana yapmalısınız. Yani lokma konusunda bizleri tercih edersiniz, hiç şüpheniz olmasın adınıza dağıtılan lokmanın tadı asla unutulmayacaktır. Son model araçlarımızda el değmeden dökülen lokmalar, özel kıyafet giyen personellerimiz aracılığıyla tek porsiyonluk tabaklarda kişilere ikram edilmektedir. Adınıza dökülen lokmanın insanlarda ne denli mutluluk hissi oluşturduğunu hizmet noktasına gelerek kendi gözlerinizle görebilir, müsait değilseniz de gördüğünüz resimlerde kişilerin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Kısacası niyetiniz ne olursa olsun iyi bir Lokmacı arayışında iseniz, doğru adresiniz olacağımızı belirterek iletişime geçmenizi öneririz.


KURUMSAL

LOKMACI BLOG

Lokma Arabası

Türk mutfağının geleneksel bir lezzeti olan lokma tatlısı, görenler için farklı bir maneviyat duygusu oluşturur.
Lokma arab...

Devamını Oku ›

Lokmacı Fiyatları

İstanbul bölgesinde tahmin edeceğiniz gibi sayısız lokma firması vardır.
Bunlar arasında tarafınıza kaliteli hizmet sunacak firma sayıs...

Devamını Oku ›

Hayır Lokması Döktürme

Lokma, ortası delik halka ile küre şeklinde iki çeşitte yapılan geleneksel Türk tatlılarından biridir. Köken...

Devamını Oku ›

En İyi Lokmacı

Lokma arabaları genelde cami çıkışlarında görülür. Bunun nedeni ise kişilerin bir yakını vefat ettiğinde, cenaze namazı &cced...

Devamını Oku ›

Lokma Siparişi

Türk mutfağı kültüründe geleneksel bir lezzet olarak Osmanlı’dan günümüze kadar taşınmayı başaran Lokma, s...

Devamını Oku ›
KAPAT

Sizi Arayalım!

MESAJ GÖNDER ALO LOKMACI