×
SİPARİŞ HATTI 0(541) 854 07 34
MENÜ Hemen Ara!

En İyi Lokmacı

Lokma arabaları genelde cami çıkışlarında görülür. Bunun nedeni ise kişilerin bir yakını vefat ettiğinde, cenaze namazı çıkışında cemaatten merhum için hayır duası almaktır.
Yani lokma en sık camii çıkışlarında dökülür ve taze şekilde cemaate dağıtılır. Bununla birlikte Lokma Dökme Osmanlı döneminden bu güne kadar gelenek haline gelmiştir. Yani sünnet ve benzeri güzel günlerde tam aksi bir kişi vefat ettiğinde de lokma dökülür ve kimi zaman halka açık alanlarda dağıtılır kimi zaman ise hane konuklarına servis edilir. Tabi ki bu tip eylemlerin her birinde En İyi Lokmacı ile anlaşılır ise sonuç yüz güldürücü olacaktır.

Türk örf ve adetlerinde önemli bir yer edinen Lokma, günümüzde her evde belli zamanlarda hane halkı için yapılır. Ancak yoğun kalabalık söz konusu olduğunda profesyonellik gerektiği için böyle zamanlarda Lokma Ustası tarafından dökülmesi çok daha olumlu sonuçlar içerecektir. Geniş çaplı mevlitlerinizde, söz, nişan, sünnet, hayır veya diğer önemli günlerinizde hiçbir şeyle uğraşmaksızın bizlerle iletişime geçebilir, lokma + pide + ayran gibi çeşitli menülerimizi değerlendirebilirsiniz. Bu sayede gün sonunda hizmet etmekten yorgun düşmek yerine misafirlerinizle rahatça sohbet edebilir, sizlerde günün keyfini çıkartabilirsiniz.

Kısacası her çeşit organizasyonunuzda bizler firma olarak En İyi Lokma Ustası eşliğinde sizlere hizmet vermekte ve gerek konuklarınızın gerekse hiç tanımadığınız insanların size dua etmelerine aracı olmaktayız. Sizlerin hayırlı işlerine ortak olmak üzere hizmet verdiğimiz ve tabi ki İşimizi severek yaptığımız için talepleriniz eksiksiz şekilde yerine getirilmektedir. Lokmanın gerçek lezzetini tatmak ve sizlerin sayesinde konuklarınızın da tatmasını sağlamak isterseniz, o halde maharetli ustalarımızla tanışmanız gerektiğini belirtebiliriz. İstanbul’un en iyi Lokmacı ustalarıyla çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini ilke edindiğinden ötürü çalışmalarını her daim titizlikle yürütmektedir.


KURUMSAL

LOKMACI BLOG

Lokma Arabası

Türk mutfağının geleneksel bir lezzeti olan lokma tatlısı, görenler için farklı bir maneviyat duygusu oluşturur.
Lokma arab...

Devamını Oku ›

Lokmacı Fiyatları

İstanbul bölgesinde tahmin edeceğiniz gibi sayısız lokma firması vardır.
Bunlar arasında tarafınıza kaliteli hizmet sunacak firma sayıs...

Devamını Oku ›

Hayır Lokması Döktürme

Lokma, ortası delik halka ile küre şeklinde iki çeşitte yapılan geleneksel Türk tatlılarından biridir. Köken...

Devamını Oku ›

En İyi Lokmacı

Lokma arabaları genelde cami çıkışlarında görülür. Bunun nedeni ise kişilerin bir yakını vefat ettiğinde, cenaze namazı &cced...

Devamını Oku ›

Lokma Siparişi

Türk mutfağı kültüründe geleneksel bir lezzet olarak Osmanlı’dan günümüze kadar taşınmayı başaran Lokma, s...

Devamını Oku ›
KAPAT

Sizi Arayalım!

MESAJ GÖNDER ALO LOKMACI